BGA Bilgi Güvenliği Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.

İnsan kaynakları

2008 yılından beri faaliyet gösteren BGA (Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ) Türkiye’deki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacıyla ileri seviye siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında kurumlara hizmet vermektedir.

20 kişilik uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı teknik ekiple faaliyetlerini Ankara ve İstanbul ofislerinde sürdüren BGA’ nın ilgi alanlarını başta bilgi güvenliği eğitimleri ve stratejik siber güvenlik danışmanlığı oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiği başarılı danışmanlık projeleri ve eğitimlerle sektörde saygın bir yer edinen BGA Security, kurulduğu günden bugüne kadar alanında lider finans, enerji, telekom ve kamu kuruluşlarına 500′den fazla kuruma eğitim ve danışmanlık projeleri gerçekleştirmiştir.

2008-2014 yılları arasında Türkiye ‘de bilgi güvenliği konusunda bilgi paylaşımının ve bilinçlenmenin arttırılması adına e-posta listeleri oluşturulması, seminerler, güvenlik günleri düzenlenmesi, üniversite öğrencilerine yön vermek maksadı ile siber güvenlik kamplarının düzenlenmesi gibi birçok konuda faliyetlerde bulunmuştur.

Misyonumuz

Deneyimli eğitmen ve danışman kadrosuyla elde ettiği başarı çıtasını sürekli geliştirerek dünya standartlarında lider bilgi/bilişim güvenliği şirketi olmak.

Vizyonumuz

İleri seviye bilgi ve teknoloji kullanımıyla müşterilerinin siber güvenlik konusunda ihtiyaçlarına birebir cevap veren proje ve çözümler üreterek çalıştığımız kurumları siber tehditlerden korumaktır.

Değerlerimiz

Kalite
Müşteri Memnuniyeti
Gizlilik
Sürekli Gelişim